На базу першого дня завезли 97 кг овочів, а другого - у 3 рази більше. _ всіх овочів становили

огірки. Скільки кілограмів огірків завезли на базу

Ответы на вопрос

Отвечает Пакудина Милена.

Пошаговое объяснение:

1) 97*3=291(кг)

2) 291+97=388(кг)