РОЗВ'ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ, СКЛАВШИ РІВНЯННЯ. У коробці було декілька яблук. Коли з коробки забрали 16

яблук, а потім положили 5 яблук, то в коробці стало 49 яблук. Скільки яблук було в коробці спочатку! Дуже терміново!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ендальцев Виктор.

Ответ:

60 яблук було у коробці спочатку

Пошаговое объяснение:

х  (шт)- кількість яблук спочатку

х-16+5=49

х-11=49

х=49+11

х=60