У ящику було декілька яблук.коли в нього спочатку доклали ще 10 яблук,а потім забрали 12,то

залишилось17 яблук.Скільки яблук було спочатку в ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.
19.10+17=27-12=15-17=2, вывод 17+2=19