о 9 годині ранку зі станції А вирушив швидкий поїзд. На якій відстані від станції А пасажирський

поїзд повинен пропустити швидкий поїзд, якщо швидкість пасажирського поїзда 54 км/год, а швидкість 72 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Повна умова задачі:

"О 9 годині ранку зі станції А вирушив пасажирський поїзд , а слідом за ним об 11 годині з тієї ж станції вирушив швидкий поїзд . На якиїй відстані від станції А пасажирський поїзд повинен пропустити швидкий поїзд , якщо швидкість пасажирського поїзда  54 км/год , а швидкого -72 км/год ? "

11 - 9 = 2 год різниця у часі  виїзду потягів

54*2 =108 км  відстань яку пройшов пасажирський поїзд до того , як вирушив швидкий

72 - 54 = 18 км/год - різниця у швидкості двух поїздів , отже швидкий поїзд буде догоняти пасажирський

108 : 18 = 6 годин ( стільки часу потрібно , щоб компенсувати різницю у відстані)

6*72 =432 км відстань на якій пасажирський поїзд буде пропускати швидкий.