Ребята срочно помогите пожалуйста: Середнє арифметичне двох чисел, одне з яких у п'ять разів більше

за інше, дорівнює 9. Знайдіть менше з цих двох чисел. а)2. б)3. в)4. г)5​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердников Андрей.

Пошаговое объяснение:

(х + 5*х)/2 = 9 - среднеарифметическое число.

6*х = 9*2 = 18

х = 18 : 6 = 3 - меньшее число - ответ.