Поможіть розв'язати рівняння х²+4х²+3х+12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тот-Самый Владимир.

x²+4x²+3x+12=0

5x²+3x+12=0

D= 3²- 4×5×12 = 9 - 240 = -231

Рівняння не має розв'язків, так як D<0.