Знайти число, якщо: B. а) 12 % його дорівнює 60;б) 24% його дорівнює 72.. а) 24% його дорівнює

12;б) 46% його дорівнює 23.. а) 0,8% його дорівнює 1;б) 2,5% його дорівнює 6, 25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Штебнер Яночка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60/0,12=500

72/0,24=300

12/0,24=50

23/0,46=50

1/0,008=125

6,25/0,025=250