Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника катети 4 і 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

Ответ:

 \sqrt{16 + 9}  =  \sqrt{25}  = 5

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора: квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів

Отвечает Рикудов Александр.

4^2×3^2=25

√25=5

Ответ 5