через гіпотенузу прямокутного трикутника проведено площину альфа, що утворює з площиною трикутника

30°. Знайдіть відстань від вершини прямого кута трикутника до площини альфа, якщо катети даного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Айтжанов Адилет.

Ответ:

=2\frac{2}{5}

Пошаговое объяснение:

Гипотенуза= \sqrt{36+64} =10 см

Длинна высоты опущенной на гипотенузу=6*8/10=4\frac{4}{5}

Высота опущенная на плоскость=sin(30)*4\frac{4}{5}=2\frac{2}{5}