Как решить ету задачу

Господиня+зібрала+20+кошиків+малини,+по+15+кг+у+кожному,+і+30+кошиків+полуниць,по+18+кг+у+кожному.+Скільки+кілограмів+ягід зібрала господиня

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

1) 20 * 15 = 300 (кг) - всього зібрала малини;

2) 30 * 18 = 540 (кг) - всього зібрала полуниці;

3) 300 + 540 = 840 (кг) - всього ягід зібрала.

Відповідь: господиня зібрала всього 840 кг ягід.