2. Скласти рівняння до задачі та розвязати її: У першому кошику було в 3 рази більше ягід, ніж у

другому. Коли з першого кошику взяли 8 кг ягід, а до другого додали 14 кг ягід, то в обох кошиках ягід стало порівну. Скільки кілограмів ягід було в кожному кошику спочатку? Не забувайте записувати відповідь! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА МНЕ ОЧЕНЬ СИЛЬНО НАДО ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Чурсин Леша.

Ответ:

1 кош. = 33

2кош = 11

Пошаговое объяснение:

1 кош. = 3х

2кош = х

3х - 8 = х + 14

3х - х = 14 + 8

2х = 22

х = 11

3х = 3 * 11 = 33