. Купили два кошики полуниць, загальною масою 8,36 кг. У першому кошику полуниць на 1,22 кг більше,

ніж у другому. Скільки полуниць у кожному кошику? Скільки заплатили за покупку, якщо 1 кг полуниць коштує 2,75 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Кващук Лиза.

Пошаговое объяснение:

(8,36-1,22):2=7,14:2=3,57(во втором). 

3,57+1,22=4,79(в первом). 

8,36*2,75=(836*275):(100*100)=(209*11):(4*25)=2299:100=22,99(гр).