Купили два кошики полуниць. У першому полуниць було на 1,44 кг більше, ніж у другому, а в другому —

у 1,6 раза менше, ніж у першому. Скільки заплатили за всю покупку, якщо 1 кг полуниць коштує 8,5 грн., а порожній кошик — 8,4 грн.?

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Настя.

1,6х-х=1,44

0,6х=1,44

х=2.4кг(во 2 корзине)

2.4+1.44=3.84кг(в 1 корзине)

(3.84+2.4)*8.5=53.04грн(цена клубники)

53.04+2*8,4=69.84грн(общая цена)