Задача: Купили 2 кошики малини. У першому малини було на 2,1 кг більше ніж у другому, а в другому у

1,7 рази менше ніж у першому Скільки заплатили за всю покупку, якщо 1 кг малини коштує 74,5 грн, а порожній кошик коштує 230 грн? ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Ваня.

Відповідь:

{\left \{ {{x+y=2.1} \atop {y=0.588x}} \right.

де x - кількість малини в першому кошику (в кг), а y - кількість малини в другому кошику (в кг).

Розв’язуючи цю систему методом підстановки або виключення, я отримую:

x=1.5

y=0.882

Отже, за всю покупку ви заплатили:

(1.5+0.882)×74.5+2×230=431.91 грн

Надіюся, що це було корисно для вас!