СРОЧНО! ДАМ 20 БАЛЛОВ Задача. Купили два кошики полуниць загальною масою 8,36 кг. У першому

кошику полуниць на1,22 кг більше, ніж у другому.Скільки полуниць у кожному кошику ? Скільки заплатили за покупку , якщо 1 кг полуницькоштує 72,5 грн ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимина Милана.

Пошаговое объяснение:

Нехай у 2 кошику х кг, тоді у 1-му - х+1,22. Відомо що їх сума дорівнює 8,36кг.

Маємо рівняння

х+х+1,22=8,36

2х=8,36-1,22

2х=7,14

х=7,14:2

х=3,57

Отже, у 2 кошику 3,57 кг, а у 1 - 3,57+1,22=4,79кг.

8,36×72,5=606,1грн