Господиня посадила по 7 рядів полуниць і суниць.Полуниць в одному ряду було 9,а кущів суниць-14.На

скільки більше кущів суниць,ніж полуниць,посадила господиня?Допоможіть будь ласка двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрозд Максим.
I способ
1) 7*9=63 (к.) - полуниць
2) 7*14=98 (к.) - суниць
3) 98-63 =35 (к.)

II спосіб
1) 14-9= 5 (к.) - на скільки суниць більще в одному ряді
2) 5*7 = 35 (к.)

Відповідь: на 35 кущів суниць більше посадила господиня.