Поле стадіону має форму прямокутника, з двох сторі до якого примикають півкола. Довжина бігової

дорінавколо поля дорівнює 400 м. Довжина кожної з двохпрямолінійних ділянок доріжки дорівнює 100 м. Знайдіть ширину поля стадіону.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

400-(100+100)=200м длина двух полукол или длина окружности

200=2*R*п

R=200/2/3.14=31.85

D=2R=31.85*2=63.7 ширина поля