150 кг горіхів розклали у три мішечки так , що маса горіхів у першому мішечку відноситься до маси

горіхв у другому мішечку як 3:2, а у другому до третього як 4:5. Скільки кілограмів горіхів у першому мішечку

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженкова Эвелина.

Ответ:

60 кг первый мешочек

Пошаговое объяснение:

5/(4/2)=2,5

150/(3+2+2,5)*3=60 первый

150/(3+2+2,5)*2=40 второй

150/(3+2+2,5)*2,5=50 третий