4. У Чіпа, Дейла і Рокі було 12, 14 і 22 горіхи. Коли Чіп віддав Дейлу скільки горіхів, скільки

було у Дейла, потім Дейл віддав Рокі стільки горіхів, скільки було Рокі, а Рокі віддав Чіпу стільки горіхів, скільки залишалося у Чіпа, то у всіх горіхів виявилося порівну. Скільки горіхів було у кожного спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцов Сергей.

Ответ:

Нехай у Чіпа було 22 горіхи, у Дейла 14, а у Рокі 12. Тоді:

22-14=8 - залишилося у Чіпа

14+14=28 - стало у Дейла

28-12=16 - стало у Дейла після того як він віддав частину Рокі

12+12=24 - стало у Рокі

24-8=16 - залишилося у Рокі після того як він віддав частину Чіпу

8+8=16 - стало у Чіпа

Отже, у Чіпа спочатку було 22 горіхи, у Дейла - 14, а у Рокі - 12.

Зроби мою відповідь найкращою будь ласка