Сім’я пішла до лісу за грибами Настя забрала 1:13-у усіх грибів Єгор 2:13Антон 4:13 арешту зібрали

мама з татом скільки грибів зібрали мами з татом якщо всього було зібрано 143 гриба

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.

Ответ:66

Пошаговое объяснение:

1:13+2:13+4:13=7:13

143грибов єто 13:13= 1

13:13-7:13=6:13

143*6:13=66