Допоможіть будь ласка, математика 5клас. Яке з наведених чисел є натуральним? а) 12,5; б) 0; в)1

1/2; г) 137. 2. Яка з наведених рівностей правильна, якщо кут А – тупий? а) кут А = 90 градусів; б) кут А = 180; в) кут А = 108; г) кут А = 73. 3. Подайте у вигляді неправильного дробу число 5 2/9 а) 23/9; б)47/9; в)19/9; г)53/9. 4. Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 11 см, 15 см, 10 см. а) 1650; б) 36; в)2540 ; г) 144 5. Розв’яжіть рівняння: 8,4 · ( у – 17,9 ) = 4,2 6. Знайти значення виразу: ( 2,18 + 0,42 : 0,35 ) · 1,5 – 3,827. 7. За два дні було зібрано 5640 кг картоплі, причому за перший день було зібрано 55%. Скільки кілограмів картоплі було зібрано за другий день? 8. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 69. Знайти ці числа, якщо одне з них на 16 менше за друге. (скласти рівняння)

Ответы на вопрос

Отвечает Гринцевич Илья.

Ответ:

Яке з наведених чисел є натуральним?

а) 137.

2. Яка з наведених рівностей правильна, якщо кут А – тупий?

а) кут А = 108.

3. Подайте у вигляді неправильного дробу число 5 2/9

а) 19/9. скорее всего, но не точно.

4. Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 11 см, 15 см, 10 см.

а) 1 650

5. Розв’яжіть рівняння: незнаю, извини

6. Знайти значення виразу:

( 2,18 + 0,42 : 0,35 ) · 1,5 – 3,827 = 0.06

7. За два дні було зібрано 5640 кг картоплі, причому за перший день було зібрано 55%. Скільки кілограмів картоплі було зібрано за другий день? 2538 кг

8. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 69. Знайти ці числа, якщо одне з них на 16 менше за друге. (скласти рівняння)

1) 69 - 16 = 53

2) 53 : 2 = 26,5 - среднее арифметическое, 1 число

3)26,5 + 16 = 42,5 - 2 число

Не за что)