ЗАДАЧА Сергійко с Батьком і матір'ю зібрали гриби, Батько зібрав 46% грибів, в мати 32%, а

Сергійко решту 198 грибів. Скільки всього грибів було зібрано??СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдюков Аскар.

Ответ:

900

Пошаговое объяснение:

1) 46+32=78(%) - разом мати та батько

2) 100-78=22( %)- Сергій

3) 198:22*100=900( гр)

0 1