Сергійко з батьком збирали гриби. Батько зібрав 58%, а Сергійко 42%. Скільки всього вони зібрали

грибів. Якщо батько зібрав на 32 гриба більше ніж син.​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Відповідь: 200 грибів всього зібрали.

Батько - 58%, (х+32) грибів

Сергійко - 42%, х грибів

ВСЬОГО: ? грибів.

Покрокове пояснення:

Нехай Сеогійко зібрав х грибів, тоді батько зібрав (х+32) грибів.

пропорція:

(х+32) - 58%

х          - 42%

за властивостями пропорції складемо рівняння:

58х = 42(х+32)

58х = 42х+1344

16х = 1344

х = 1344: 16

х= 84 (грибів) -  зібрав Сергійко.

х+32 = 84+32 = 116 (грибів) - зібрав батько.

84+116 = 200 (грибів) - зібрали разом.