У кошику 5 червоних, 3 зелених и 2 жовтих яблука. Навмання виби- рають одне яблуко. Яка

ймовірність того, що це яблуко виявиться не зеленим?

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Лиза.

Ответ:

3/5+3+2=3/9=1/3 ~ 33%