У сумці лежать 12 червоних, 10 зелених і 3 жовтих яблука. 1) Яблуко якого кольору ймовірніше

всього вийняти навмання із сумки? 2) Яка ймовірність вийняти навмання: а) яблуко; б) грушу; в) зелене яблуко; г) не червоне яблуко?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)красного, так как их наибольшее количество

2)а)100%, так как в сумке все фрукты - яблоки

б)0, так как в сумке нет груш

в)40%, так как зеленых яблок 10, а всего яблок 25, отсюда 10÷25·100=40

г)52%,так как не красных яблок 10+3=13, а всего яблок 25, отсюда 13÷25·100=52