7. У ящику лежать 20 червоних, 10 жовтих і 5 зелених яблук. Навмання вибирають 7 яблук. Яка

ймовірність того, що серед вибраних яблук є 2 червоних, 4 жовтих і 1 зелене?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Пошаговое объяснение:

20+10+5=35—всего

20/35×2=40/35=8/7— вероятность выпадения чёрных яблок

10/35×4=8/7—вероятность выпадения 4 жёлтых яблок.

5/35=1/7— вероятность выпадения 1-ого зелёного шара