Помоги пожалуйста срочно У кошику лежать яблука трьох кольорів. Червоних і жовтих яблук 50 шт.,

жовтих і зелених 40 ШТ., а червоних і зелених — 70 шт. Скільки всього яблук у кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козленко Настя.

Ч + Ж = 50

Ж + З = 40

Ч + З = 70

Складываем

Ч + Ж + Ж + З + Ч + З = 50 + 40 + 70

2*(Ч + Ж + З) = 160

Ч + Ж + З = 80 яблук