У кошику лежать 8 червоних,4 зелених і 3 жовтих яблука.Навмання беруть одне з них.Яка ймовірність

того.що воно виявиться не жовтим?

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Максим.
Всего
8+4+3=15 яблок

p_1= \frac{12}{15} -
ймовірність того.що воно виявиться не жовтим
Проверка
p_2= \frac{3}{15} -
ймовірність того.що воно виявиться жовтим

p_1+p_2=1
Ответ.  \frac{12}{15} -
ймовірність того.що воно виявиться не жовтим