одна сторона трикутника вдвічі менша за іншу і на 2 см менша за третю знайти сторони трикутника

якщо його периметр 34 см

Ответы на вопрос

Отвечает Стадник Виолетта.

Ответ:

16, 8, 10

Пошаговое объяснение:

2х + х + х + 2 = 34

4х = 34-2

4х = 32

х = 8

Перша сторона:

2х = 2*8 = 16

Друга:

х=8

Третя:

х+2= 8+2 = 10