Двоє шахістів зіграли дві партії. Перша партія тривала 1,1/4 годину, а друга - на 3/4 години

більше. Скільки годин тривала гра. Срочно нада )))))) Пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Комлева Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)1. 1/4 + 3/4=1. 4/4=2(год)-тривала друга партія

2)1. 1/4 +2=3. 1/4(год)= 3 год 15 хв-тривала гра