А (30)4. Өрнектерді оқы.(40 – 14) + 58b+ (70 – 15)100 — (20 – 5)d - 25100 - 14 - 11(а - 17) +

32Әріпті өрнектердің мәнін тап, мұндағы b = 13; d = 49; а = 85. Есептерді шығар.а) Қазақстан халықтарының фестиваліне 76 қатысушыОлардың 24-і әншілер, 28-і бишілер, ал қалғандары –әнін орындаушылар. Фестивальға неше халық әнін отшылар келді??​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Ответ:4) 13+(70-15)= 68

49-25= 24

(8-17)+32=23

5) 76-(24+28)= 24

Пошаговое объяснение: