C С 98. Өрнекті ықшамдап, мәнін табыңдар:1) 7а + 15а, мұндағы а = 3; 4) 14y + 33y - 45у, мұндағы

y= 17;2) 23b + 16b, мұндағы b = 8; 5) 52m - 25mm + 45m, мұндағы m = 9;3) 44х – 18х, мұндағы х = 5; 6) 18n + 34n - 22n, мұндағы n - 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жилина Кристина.

Ответ:

1)7a+15a=22a a=3 , 22a=22×3=66

2)23b+16b=39b,b=8, 39b=39×8=312

3)44x-18x=26x,x=5,26x=26×5=130

4)14y+33y-45y=2y ,y=17, 2y=2×17=34

5)52m-25m+45m=72m ,m=9, 72m=72×9=648

6)18n+34n-22n=30n ,n=6 ,30n=30×6=180