Для святкування дня народження купили 3 кг цукерок за ціною 28 грн. 77 к за 1 кг і 4 кг цукерок за

ціною 42 грн. 35 к за 1 кг. Скільки коштуватиме 1 кг цукерок після їх змішування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Полина.

                             Цена             Количество        Стоимость

Конфеты-1        28,77 грн.               3 кг                       ?

Конфеты-2       42,35 грн.               4 кг                       ?

Ассорти                  ?                          ?                           ?

------------------------------------------------------------------------------------------

1) 28,77 · 3 = 86,31 (грн.) - стоимость 3 кг конфет;

2) 42,35 · 4 = 169,4 (грн.) - стоимость 4 кг конфет;

3) 3 + 4 = 7 (кг) - общая масса конфет;

4) 86,31 + 169,36 = 255,71 (грн.) - стоимость 7 кг конфет;

5) 255,71 : 7 = 36,53 (грн.) - цена 1 кг после смешивания.

Выражение: (28,77 · 3 + 42,35 · 4) : (3 + 4) = 36,53.

Вiдповiдь: 36 грн. 53 к.