Чотири білети в театр розігрують 5 хлопців і 3 дівчини. Яка ймовірність того, що білети отримають 2

хлопця і 2 дівчини? Четыре билета в театр разыгрывают 5 мальчиков и 3 девочки. Какая вероятность того, что билеты получат 2 мальчика и 2 девочки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Улейчик Илья.

Всього можливих варіантів розіграти 4 білета між 8 людьми: C^4_8=\dfrac{8!}{4!4!}=70 з них порахуємо скількома способами білети отримають 2 хлопця і 2 дівчини: C^2_5\cdot C^2_3=\dfrac{5!}{2!3!}\cdot 3=10\cdot 3=30

Шукана імовірність: P=\dfrac{30}{70}=\dfrac{3}{7}