Чотири білети в театр розігрують 5 хлопців і 7 дівчат. Знайти ймовірність того, що в театр підуть 2

хлопця і 2 дівчини.

Ответы на вопрос

Отвечает Курапов Артём.

Кількість всіх можливих варіантів вибрати чотири білети дорівнює число способів витягнути 4 білета з 12, тобто C^4_{12}=\dfrac{12!}{4!8!}=495.

Знайдемо кількість "хороших" варіантів:

Вибрати 2 білета для хлопців можна C^2_5 способами, а 2 білета для дівчаток — C^2_7. За правилом множенням, всього таких варіантів буде C^2_5C^2_7=210. Тоді шукана імовірність P=\dfrac{210}{495}=\dfrac{14}{33}.