Доведи, що для будь-якого натурального числа n середнє арифметичне його попереднього й наступного

чисел дорівнює самому цьому числу

Ответы на вопрос

Отвечает Myronova Ekaterina.

Ответ:

 \frac{(n + 1) + (n - 1)}{2}  =  \frac{2n}{2 }  = n