1) Знайдіть відношення довжин кіл, що обмежують 2 круги площами 9π кв.см і 4π кв.см а) 9:4 б) 3:2

в) 5:4 г) 3:42) Знайти радіус кола, довжина якого дорівнює π см а) π смб) 2 смв) 1 смг) 0,5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кинос Маша.

Відповідь:

3/2-б)

Покрокове пояснення:

s1=пr2, 9п=пr2, r=3

s2=4п, r=2

  Довжина кола 2пr

    2п3/2п2=3:2

2)  r=0.5 см  г)  п=2пr r=п/2п=1/2=0,5(см)