Сума двох чисел 24. Знайди ці числа, якщо 45% одного з них на 3,6 менше від 27% другого.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронов Лев.

Ответ:

Первое число = 4 Второе число = 20

Пошаговое объяснение:

x+y=24

0.27y-0.45x=3.6

y=24-x

0.27(24-x)-0.45x=3.6

6.48-0.27x-0.45x-3.6=0

-0.72x+2.88=0

-0.72x=-2.88

x=-2.88:-0.72=4

y=24-4=20

Проверка:

0,27*20-0,45*4=5,4-1,8=3,6

3,6=3,6