Маємо квадратне рівняння: x2−2,5x+7,7=0


Ответы на вопрос

Отвечает Козленко Женя.

Пошаговое объяснение:

x²-2,5x+7,7 = 0

(через дискримінант)

D = 6,25-4×7,7 = 6,25-30,8 = √-24,55

рівняння не має коренів, тк дискримінант не може бути від'ємним