Відстань між будинками двох хлопчиків становить2520 м.Один хлопчик проходить цю відстань за 21 хв,а

другий- за 28 хв.Через скільки хвилин хлопчики зустрінуться,якщо одночасно вирушать із своїх будинків назустріч один одному?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабарицкий Юра.

Ответ:

через 51 3/7 минуты

Пошаговое объяснение:

2520/(21+28)=2520/49=360/7=51 3/7 мин