У класі 28 учнів, з них 10 дівчат. Яка ймовірність того, що вклас першимувійде хлопчик?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Надя.

Ответ:

Хлопців - ?

Дівчат - 10

Всього - 28

Розв'язання

m = 28 - 10 = 18

n = 28

P = m/n = 18/28 = 9/14

Відповідь: 9/14