Середнє арифметичне чисел x і 3.8 дорівнює 4 якому числу дорівнює x ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Алина.

Ответ:

х = 4,2

Пошаговое объяснение:

(х + 3,8)/2 = 4

х = 4 * 2 - 3,8

х = 8 - 3,8

х = 4,2

Проверим:

(4,2 + 3,8)/2 = 4

8/2 = 4

4 = 4