Тіло рухається прямолінійно за законом х(t)= 23t3-t2. Знайдіть його миттєву швидкість у момент часу

t=3с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Використавши геометричний зміст похідної: x'(t)=v(t), ми отримаємо

x'(t)=v(t)=(23t^3-t^2)'=69t^2-2t

v(3)=69\cdot 3^2-2\cdot 3=615 м/с