Знайдіть миттєву швидкість ( у м/с) руху точки в момент часу t=1 с,якцо точка рухаеться

прямолінійно за законом s(t)=t²+2t+3(s вимірються у метрах ,t- у секундах

Ответы на вопрос

Отвечает Петрянин Максим.
V (t) = s ' (t) = 3*2t - 2 = 6t - 2
v (1) = 6*1 - 2 = 6 - 2 = 4

Вроде как то так