Точка рухається прямолінійно за законом s(t) = 2t3 — 3t (s — шлях в метрах, t — час в секундах).

Обчисліть швидкість руху точки: а) в момент часу t; б) в момент t = 2 с.(З поясненням будьласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Лыхенко Дмитрий.

Ответ:

Так як швидкість це похідна від шляху, то

s(t) = 2t3 — 3t

V(t)=s'(t) =  6*t^2-3 це формула швидкості  в момент часу t

в момент часу  t = 2 с :

V(2)=s'(2) =  6*2^2-3=21 м/с

Пошаговое объяснение: