Тіло рухається прямолінійно за законом s(t) = 4t2 + 9t + 8 (час t вимірюється у секундах,шлях s - у

метрах). Визначте швидкість його руху у момент часу t =4с

Ответы на вопрос

Отвечает Касымханова Жанерке.

v=(4t²+9t+8)'=8t+9

v(4)=8*4+9=32+9=41/м/с/