Перше число в 3 рази більше за друге.Знайдіть ці числа,якщо відомо,що різниця першого числа і числа

11 дорівнює сумі д ругого числа і числа 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юнош Настя.

Ответ:

3х-11=х+3

3х-х=11+3

2х=14

х=7

Отвечает Романова Софья.

Ответ: 21  і  7

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число -  х, тоді перше - 3х. Різниця першого числа і числа 11 дорівнює сумі д ругого числа і числа 3.​ Отримаемо рівняння:

3х - 11 = х + 3

3х - х = 3 + 11

2х = 14

х = 14 : 2

х = 7

Отже, друге число 7, а перше 3 х 7 = 21