Пожалуйста срочно!!!!!! Перше число в 3 рази більше за друге. Знайдіть ці числа,якщо: 1) друге

число на 24 менше від першого; 2) різниця першо-го числа і числа 18 дорівнює другому числу; 3) різниця першогочисла і числа 10 дорівнює сумі другого числа і числа 6​

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Екатерина.

Ответ:

36 и 12; 27 и 9; 24 и 8.

Пошаговое объяснение:

первое число 3х, второе х

1) 3х-х=24

2х=24

х=12-второе число

3*12=36- первое число

2) 3х-18=х

3х-х=18

2х=18

х=9-второе число

3*9=27 первое

3) 3х-10=х+6

3х-x=6+10

2x=16

x=8- второе число

3*8=24- первое число