У коробці лежать 12 червоних, 8 зелених і 10 синіх кульок. Навмання одну за одною беруть три кульки

і в коробку не повертають. Знайти ймовіоність того, що перша кулька буде червоною, друга - зеленою, а третя - синьою.

Ответы на вопрос

Отвечает Царкова Рената.

Ответ:

Общая вероятность = \frac{48}{1015}

Пошаговое объяснение:

1. Вероятность, что первый шарик будет красным = \frac{12}{30}

2. Вероятность, что второй шарик будет зелёным =\frac{8}{29}

3. Вероятность, что третий шарик будет синим = \frac{10}{28}

3. Общая вероятность = \frac{12}{30}  * \frac{8}{29} * \frac{10}{28} = \frac{12}{30} * \frac{24}{203} = \frac{48}{1015}