Один із корені квадратного рівняння дорівнює -4. знайди коефіцієнт р рівняння х^2+px+16=0


Ответы на вопрос

Отвечает Вильсон Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х²+px+16=0      x1=-4

(-4)²+p*(-4)+16=0

16-4p+16=0

-4p=-32  // : (-4)

p=8